Зеленський про брата глави Донецької ОДА: Такий же українець

05.07.2019, 16:25
Зеленський про брата глави Донецької ОДА: Такий же українець - Фото
Павло Кириленко (фото - Facebook Кириленко)

Президент підтвердив, що сім'я призначеного ним голови Донецької військово-цивільної адміністрації живе на окупованих територіях, а брат - "служить"

Президент України  Владимир Зеленський представив нового голову Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка і прокоментував інформацію про його "брата з ДНР". Про це він заявив сьогодні в ході візиту в Краматорськ Донецької області.

Зеленський зазначив, що "зараз під мікроскопом будь-які мої призначення", тому готовий відповісти на питання. "Але треба допомагати людині і обов'язково дати шанс", - додав він.

Зеленський зазначив, що бачив інформацію про те, що "брат Паші працює десь в ДНР, служить".

"Я розумію, що йому незручно про це говорити. Давайте я скажу. Дуже важлива ситуація. Ми всі розуміємо, що там живуть такі ж українці, як і ми. Ми повинні це пам'ятати", - сказав Зеленський.

Він повідомив, що сім'я Кириленка (батьки і брат) живе на окупованій території.

"А що стосується брата - я знаю, що для Паші це болюче питання, тому я взяв на себе сміливість про це сказати. З братом людина не розмовляє з політичних розбіжностей. Сам Паша покинув ту територію, знаходиться і працює в Україні з перших днів окупації наших територій... І попрошу не ділити нас на своїх і чужих людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони такі ж українці, дефектів у них немає", - сказав Зеленський.

У базі сайту Миротворець бойовиком ДНР вказано людину на ім'я Євген Кириленко. Він на два роки старший за Павла Кириленка, має однакое з ним по батькові, і був зареєстрований в тій же макіївській квартирі, що й Павло.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам