Зеленський призначив голову Київської ОДА: що про нього відомо

Зеленський призначив голову Київської ОДА: що про нього відомо - Фото
Фото: facebook.com/mykhailo.bnoairiian
10.07.2019, 12:54

Керувати Київської ОДА президент поставив 35-річного уродженця Азербайджану Михайла Бно-Айріяна, який навчався у Львові, Києві та Москві

Новим головою Київської обласної державної адміністрації став Михайло Бно-Айріян. Указ про його призначення підписав президент Володимир Зеленський, про що він оголосив під час брифінгу в Борисполі.

Бно-Айріян народився в 1984 році в Баку, навчався у львівській школі і Київському університеті ім. Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини", а також в російському МДІМВ ("міжнародний нафтогазовий бізнес").

У 2012 році навчався держуправління за програмою МЗС Сінгапуру.

Працював в посольстві України в РФ в 2009-2011 роках, відповідаючи за двосторонню співпрацю в сфері паливно-енергетичного комплексу. У 2011-2013 роках був радником глави МЗС Костянтина Грищенка з країнами Близького Сходу, Африки та СНД.

Після перемоги Майдану Бно-Айріян працював на чолі департаменту стратегічного планування та євроінтеграції в Міненерго. З 2016-го - в Укренерго, де дійшов до посади заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва.

26 червня 2019 року Кабмін підтримав призначення Бно-Айріяна на посаду голови Київської ОДА.

Раніше Зеленський звільнив з посади 46 голів райадміністрацій у 12 областях.

Популярне