Зеленський призначив Баканову нового заступника

21.11.2019, 17:48
Зеленський призначив Баканову нового заступника - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Також президент змінив начальника Управління СБУ у Львівській області

Президент Володимир Зеленський призначив начальника департаменту захисту національної державності СБУ Сергія Андрущенка заступником голови відомства Івана Баканова. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Начальником департаменту захисту національної державності замість Андрущенка став Анатолій Дублик.

Також Зеленський звільнив із посади начальника Управління СБУ у Львівській області Олександра Бондарука і призначив на його місце Юрія Гончарова, якого звільнив з аналогічної посади в Чернігівській області.

  • 5 липня Зеленський призначив Дублика заступником глави СБУ. З 2014 р Дублик був начальником департаменту захисту національної державності. Через рік указом президента Петра Порошенка йому було присвоєно звання генерал-майора, але потім його зняли з посади й він став просто радником глави СБУ Василя Грицака.
  • 24 липня Зеленський призначив Андрущенка начальником департаменту захисту національної державності СБУ. З 2014 р Андрущенко працював начальником управління по боротьбі з тероризмом СБУ. Він курирував викриття російського пропагандиста Кирила Вишинського й інших операцій російських спецслужб.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні