RU

Зеленський призначив Баканову двох заступників і главу ГСУ СБУ

05.07.2019, 11:49
Зеленський призначив Баканову двох заступників і главу ГСУ СБУ - Фото
Іван Баканов (фото - прес-служба президента)

Т.в.о. голови Служби безпеки України  Іван Баканов отримав в заступники Олександра Дублика і Олександра Карпенка, а начальником Головного слідчого управління СБУ став Богдан Тиводар. Призначення цих чиновників схвалив президент Володимир Зеленський, відповідні укази розміщені на сайті глави держави заднім числом - за 4 липня.

Указом  №477/2019  президент звільнив Карпенка з посади начальника ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях, а наступним - указом №478/2019 - призначив його заступником голови СБУ.

Також доступний указ №479/2019  про Дублика і №480/2019 про Тиводара.

Дублик буде курирувати підрозділи захисту національної державності. У березні 2014 року на той час в. о. президента Олександр Турчинов призначив його начальником департаменту захисту нацдержавності. Через рік указом п'ятого президента Петра Порошенка йому присвоїли звання генерал-майора. Пізніше Дублика зняли з посади: він став просто радником глави СБУ Василя Грицака.

Карпенко буде курирувати економічний блок. СБУ в Донбасі він очолив за указом Порошенка від 26 жовтня 2018 року. 23 серпня того ж року п'ятий президент присвоїв Карпенку звання генерал-майора.

У 2014-му Тиводар став заступник голови ГСУ СБУ (призначення погодив тодішній голова ГСУ Василь Вовк). Займався справами щодо русинського і угорського сепаратизму на Закарпатті. Генерал-майор, 48 років.

Дивіться також: Новий заступник Баканова - чиновник часів Януковича - Слідство.Інфо

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини