RU

Зеленський позначив пріоритети при поверненні Донбасу і Криму

10.10.2019, 13:40
Зеленський позначив пріоритети при поверненні Донбасу і Криму - Фото
Володимир Зеленський на прес-марафоні

Президент Володимир Зеленський заявив, що він проти силового повернення Донбасу і Криму, тому що його перший пріоритет - людське життя, а вже другий - території. Про це він сказав сьогодні в ході прес-марафону, коментуючи репліку журналіста, що його попередник не наважився назвати війну війною і чи є сенс у військовому положенні.

"Я йшов як президент миру, я хочу закінчити війну. Суспільство не голосувало за президента, який прийде і скаже: з цього дня у нас воєнний стан, у нас війна, ми будемо воювати, у нас армія готова, ми підемо на Донбас війною, ми заберемо військовими свої території, і нам не все одно, скільки людей загине, але ми готові, щоб повернути свою землю, на прямі військові дії на окупованих територіях", - сказав він.

За його словами, так само довелося б йти війною на Крим при тому, що "армія не готова". Зеленський зазначив, що не готовий втрачати українців на війні, "тому обраний дипломатичний шлях".

"Якщо ми говоримо про людей і території, то перший пріоритет - люди, другий пріоритет - території. Я хочу спробувати завдяки мінському і нормандскому форматам знайти кроки. Я не хочу лякати наших людей", - підкреслив Зеленський.

Читайте також: Тріщини під ногами.  Володимир Зеленський завів Україну на тонкий лід

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини