Зеленський: Порошенко не вірить, що він більше не президент

Зеленський: Порошенко не вірить, що він більше не президент - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)
10.10.2019, 11:28

На думку президента, помилка п'ятого президента полягає в тому, що "йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану"

Президент Володимир Зеленський заявив, що п'ятий президент Петро Порошенко забуває про те, що він більше не голова держави, а його головна помилка полягає в тому, що "йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану". Про це Зеленський заявив на прес-марафоні.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чому Порошенко проти розведення військ, Зеленський заявив: "Він відчув, що формула Штайнмайєра - це ключик, і це в одному кейсі, який обговорюють на вулицях: формула розведення. Тому що комунікаційно, я вважаю, що наші хлопці програли - ми дійсно недокомуніціювали з людьми. Але в наших інших кроках - ніяких помилок не було".

Читайте також: Хроніка прес-марафону Зеленського: все найцікавіше і найважливіше

На думку Зеленського, помилка Порошенка полягає тільки в одному - "йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану".

"Його риторика змінюється, як і змінився його статус. Але єдине, що він забуває, що він вже не президент. Я боюся, що він вже в це не вірить. Я боюся, що це на фізичному рівні є проблема. Він проти розведення, йому здається, що з цього приводу може бути Майдан. Мало того, він підштовхує людей (до Майдану - ред.) і своїми ЗМІ, і своїми діями - ось він випадково прийшов на Майдан", - заявив президент.

На питання, чи не боїться він, що акції протесту переростуть у новий Майдан: "Я нічого цього не боюсь. У будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала і щоб я був президентом - кровопролиття не буде. Я дуже спокійно до цього ставлюся".

  • Сьогодні з 10:00 президент Володимир Зеленський починає так званий прес-марафон з акредитованими журналістами

Дивіться також: 300 журналістів. Зеленський проводить прес-марафон - трансляція

Популярне