Зеленський попросив про підтримку в переговорах із Путіним: відео

Зеленський попросив про підтримку в переговорах із Путіним: відео - Фото
Володимир Зеленський (Фото: Микола Лазаренко/прес-служба президента)
02.12.2019, 17:03

Президент попросив українців не звертати уваги на політиків, які критикують його підхід до вирішення конфлікту на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив, що буде відчувати себе більш впевненим на зустрічі в нормандському форматі, якщо буде знати, що країна йому довіряє. Про це Зеленський сказав у своєму черговому відеозверненні.

Президент попросив українців не звертати уваги на політиків, які критикують його підхід до вирішення конфлікту на Донбасі, "тому що про них ніхто не пам'ятає і це єдина можливість для них зловити хайп".

"Ви мені довірилися і довіряєте, і ніякої зради не буде, й не може бути. Але я буду більш впевнено й сильно відчувати себе на цій зустрічі, якщо буду знати, що мені країна довіряє..." - сказав Зеленський.

Він також заявив, що "війною ніхто нікуди не хоче й не може піти, тому тільки дипломатія".

Він також порівняв зусилля з вирішення конфлікту без діалогу з президентом РФ Володимиром Путіним із бігом на тренажері. "Тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці", - пояснив президент.

Раніше Зеленський заявив, що він не почне війну на Донбасі, якщо переговори в нормандському форматі не увінчаються успіхом.