Зеленський попросив про підтримку в переговорах із Путіним: відео

02.12.2019, 17:03
Зеленський попросив про підтримку в переговорах із Путіним: відео - Фото
Володимир Зеленський (Фото: Микола Лазаренко/прес-служба президента)

Президент попросив українців не звертати уваги на політиків, які критикують його підхід до вирішення конфлікту на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив, що буде відчувати себе більш впевненим на зустрічі в нормандському форматі, якщо буде знати, що країна йому довіряє. Про це Зеленський сказав у своєму черговому відеозверненні.

Президент попросив українців не звертати уваги на політиків, які критикують його підхід до вирішення конфлікту на Донбасі, "тому що про них ніхто не пам'ятає і це єдина можливість для них зловити хайп".

"Ви мені довірилися і довіряєте, і ніякої зради не буде, й не може бути. Але я буду більш впевнено й сильно відчувати себе на цій зустрічі, якщо буду знати, що мені країна довіряє..." - сказав Зеленський.

Він також заявив, що "війною ніхто нікуди не хоче й не може піти, тому тільки дипломатія".

Він також порівняв зусилля з вирішення конфлікту без діалогу з президентом РФ Володимиром Путіним із бігом на тренажері. "Тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці", - пояснив президент.

Раніше Зеленський заявив, що він не почне війну на Донбасі, якщо переговори в нормандському форматі не увінчаються успіхом.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии