Зеленський почав вступну промову в Раді з дитячого жарту

20.05.2019, 11:13
Зеленський почав вступну промову в Раді з дитячого жарту - Фото
Володимир Зеленський (скріншот)

Шостий президент України Володимир Зеленський, принісши присягу, у вступній промові розповів про спільну відповідальність кожного українця за те, куди рухається і як розвивається країна. Про це президент заявив сьогодні на церемонії інавгурації в Раді.

"Дорогі українці! Після перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: "Тату, я по телевізору бачив - кажуть, що Зеленський президент. Виходить, що я теж президент? ", і тоді це прозвучало як дитячий жарт. Але потім я зрозумів, що насправді це істина. Тому що кожен з нас - президент", - сказав він.

За словами Зеленського, що не 73% за нього голосували, "а всі 100% українців".

"Це не моя, це наша спільна перемога. І це наш загальний шанс, за який ми несемо спільну відповідальність. І тільки що не тільки я приймав присягу - кожен з нас поклав руку на Конституцію, і кожен з нас присягнув на вірність Україні", - зазначив він.

"Уявіть собі гучні заголовки: "Президент не платить податки","Президент напідпитку промчав на червоне світло","Президент потихеньку краде, тому що ж всі так роблять". Ви всі згодні, що це ганьба. Ось що я маю на увазі, коли говорю, що кожен з нас - президент. Із сьогоднішнього дня кожен з нас несе відповідальність за Україну, яку ми залишаємо нашим дітям. Кожен з нас на своєму місці зможе зробити все для розвитку України. Європейська країна починається з кожного. Так, ми вибрали шлях до Європи. Але Європа - не десь там, вона тут (при цьому він приклав палець до голови, - ред.). І коли Європа буде тут (приклав руку до голови, - ред.), вона буде тут (обвів рукою зал ВР, - ред.), вона буде в Україні. І це наша загальна мрія", - сказав президент.

При цьому Зеленський згадав і війну на сході.

"Але у нас є і спільний біль. Кожен з нас загинув в Донбасі. Кожен день ми втрачаємо кожного з нас. І кожен з нас - переселенець. Ті, хто втратив власний будинок, і ті, хто відкрив двері власного будинку, розділивши цю біль. І кожен з нас - заробітчанин. Так, ті, хто не знайшов себі лому, а знайшов заробіток на чужині, ті, хто в боротьбі з бідністю змушений втрачати власну гідність. Але ми все це подолаємо, тому що кожен з нас - українець. Ми всі - українці, не існує великих або менших, правильних або неправильних", - в цьому місці зал зааплодував.

Читайте також: Зеленський приніс присягу президента України і отримав булаву

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю