Зеленський передав у Раду свій законопроект про імпічмент

Зеленський передав у Раду свій законопроект про імпічмент - Фото
Володимир Зеленський (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
29.05.2019, 15:51

Відразу після інавгурації глава АП Андрій Богдан обіцяв, що такий документ перед реєстрацією в парламенті винесуть на публічне обговорення

Президент  Володимир Зеленський передав до Верховної Ради власний проект закону про імпічмент. Про це на брифінгу заявив його представник в парламенті Руслан Стефанчук.

У Раду передали проект закону про особливу процедуру відсторонення президента від посади (імпічмент).

Разом з законопроектом направлено звернення-нагадування, щоб парламентарії не забули про зареєстрований вже проект закону №7203, яким скасовується депутатська недоторканність.

"Це було б чесно, якби разом ці два законопроекти ми провели", - сказав Стефанчук.

На уточнююче питання, чи відрізняється проект про імпічмент від раніше зареєстрованих, він сказав: "Такого законопроекту, як у нас, немає <...> Цілісного законопроекту про імпічмент як окремої процедури сьогодні у Верховній Раді немає".

Таким чином, команда Зеленського не виконала обіцянку, яку 21 травня дав глава АП Андрій Богдан: він говорив, що документ перед внесенням до Ради винесуть на публічне обговорення.

П'ятий президент Петро Порошенко закликав Раду прийняти закон про імпічмент ще 9 квітня - після першого туру програних ним виборів.