RU

Зеленський назвав пріоритети: серед них "деолігархізація ЗМІ"

07.05.2019, 16:46
Зеленський назвав пріоритети: серед них
Фото: ze2019.com

Обраний президент України Володимир Зеленський  під час зустрічі з європейським комісаром з питань політики сусідства та розширення  Йоханнесом Ханом назвав пріоритети у своїй політиці. Про це повідомляється на сайті ze2019, який вважається офіційним ресурсом "команди Зеленського".

Зеленський в ході бесіди нібито зазначив, що європейський вибір України є безальтернативним, і він, як гарант Конституції, буде захищати його.

"Наш пріоритет - не боротьба з корупцією, а перемога над нею. Демонополізація в енергетиці, деолігархізація в ЗМІ", - зазначив Зеленський

Він також заявив про готовність повернути статтю про незаконне збагачення в українське законодавство.

Нагадаємо, серіал "Слуга народу" і шоу "Квартал 95", які принесли популярність Зеленському, в тому числі як кандидату в президенти, транслювалися на телеканалі 1+1, що належить олігархові Ігорю Коломойському, юристи і охоронці якого також працюють на Зеленського. Крім того Зеленський є бізнес-партнером Коломойського по Кварталу 95.

Сьогодні бізнес-партнер Зеленського Сергій Шефір заявилв, що новообраний президент передав свій бізнес в управління бізнес-партнерам з гарантією повернення через п'ять років.

Хан після зустрічі із Зеленським заявив, що запропонував новообраному президенту повну підтримку ЄС для всіх реформ, які приносять користь українцям.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини