RU

Зеленський назвав основну проблему ринку енергетики

31.05.2019, 17:56
Зеленський назвав основну проблему ринку енергетики - Фото
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів нараду за участю членів Ради національної безпеки і оборони, присвячену енергетичній безпеці. Основним ризиком він назвав монополізацію ринку. Про це повідомляється на сайті глави президента.

Повідомляється, що проблематику енергетики обговорили в форматі наради, а рішення з цього приводу буде прийнято через два тижні.

Зеленський констатував, що протягом 2014-2018 років видобуток вугілля державними підприємствами України зменшився на 47%. Українська економіка критично залежить від імпорту енергоносіїв, і дуже мало зроблено для їх отримання з різних джерел.

При цьому, зазначив він, видобуток газу не росте, а вже слід готуватися до опалювального сезону.

Глава держави нагадав, що одним із зобов'язань України перед Європейським Союзом є реформування енергетичної сфери та ключова реформа - демонополізація енергетичних ринків.

Зеленський заявив, що в зв'язку з тим, що з 1 липня має запрацювати черговий етап ринку електроенергії, в умовах суцільної монополізації можуть виникнути ризики і для виробників, і для споживачів, і для економіки України в цілому.

26 травня представництво Європейського союзу рекомендувало Україні відкласти впровадження нового ринку електричної енергії.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини