RU

Зеленський і Хомчак погодили застосування ЗСУ

26.06.2019, 16:16
Зеленський і Хомчак погодили застосування ЗСУ - Фото
Володимир Зеленський та Руслан Хомчак (фото - прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський зустрівся з начальником Генштабу ЗСУ Русланом Хомчаком, який розповів про те, як зараз йдуть справи в армії. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський "розглянув і погодив документи", які встановлюють порядок застосування Збройних Сил України та інших складових сил оборони.

Такі документи визначають стратегічні цілі, завдання, склад ЗСУ та інших компонентів сил оборони держави, їх потребу в особовому складі, озброєнні і військовій техніці, матеріально-технічних засобах, фінансових та інших ресурсах, необхідних для виконання завдань.

З наступного року в Україні повинен початися процес впровадження стандартів і процедур НАТО в діяльності армії, перш за все в підготовці військ. Зеленський сказав Хомчаку, що ця робота "не повинна стати імітацією".

"При цьому ми повинні пам'ятати, що основною цінністю є людина. <...> Збереження життя і здоров'я особового складу має стати головним пріоритетом роботи командирів усіх рівнів. А для цього доцільно надати командирам усіх рівнів максимальну ініціативу і повноваження в прийнятті рішень - з чіткою відповідальністю за результати їх виконання", - підкреслив президент.

Сьогодні ЗСУ відвели війська від Станиці, чи відійшли бойовики - невідомо. ОБСЄ спостерігає.

21 травня Зеленський призначив Хомчака НГШ замість Віктора Муженка, який був на цій посаді весь час війни РФ проти України.

Читайте також: "На сході бойові будні". Інтерв'ю Хомчака - за хвилину

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини