Зеленський хоче зустріч лідерів "Нормандії", Макрон згоден – "потрібно закінчувати війну"

Президент Володимир Зеленський поговорив телефоном із французьким колегою Емманюелем Макроном: обидва, стверджують на Банковій, зійшлися на тому, що нова зустріч лідерів нормандського формату (Україна, ФРН, Франція і країна-окупант РФ) повинна "відбутися якомога швидше". Про це пише пресслужба Офісу президента.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
На сайті Єлисейського палацу поки немає ніякої інформації щодо цієї розмови.
"Макрон підтримав українського колегу в тому, щоб переговори... відбулися якомога швидше", – йдеться в повідомленні ОП.
Крім того, президент Франції заявив, що Україна "може розраховувати на його рішучість у тому, щоб сприяти закінченню війни".
Читайте також: "Мені Вову шкода. Ну, реально". Інтерв'ю Андрія Богдана – за хвилину
Крім цього, співрозмовники торкнулися теми Конституційного суду. Президент Франції підкреслив, що "вважає важливими проведені Україною реформи, зокрема в банківському секторі", і додав, що деякі з них "вимагають рішучості і мудрості".
Зеленський запевнив колегу з Парижа, що Україна "зробить все можливе для збереження антикорупційної архітектури", а також банківської, земельної реформ і роботи Фонду гарантування вкладів.
- Глава делегації України в ТКГ Кравчук запропонує провести вибори в ОРДЛО навесні: вже є дата. У Кремлі відреагували.
- 27 жовтня 2020-го КСУ визнав неконституційними кримінальну статтю за недостовірне декларування та деякі повноваження НАЗК, що поставило під загрозу відносини України з міжнародними партнерами. Зеленський подав законопроєкт про позбавлення повноважень суддів КСУ і закликав суддів добровільно подати у відставку.
Читайте також: Рішення Зеленського розпустити КСУ підтримують майже 60% українців – опитування
Комментарі