RU

Здоров'я Тимошенко: лікарі з Німеччини не бачать поліпшень

10.06.2013, 13:26
Здоров'я Тимошенко: лікарі з Німеччини не бачать поліпшень - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.com.ua)
Про це на брифінгу після проведення огляду пацієнтки сказав голова правління клініки Шаріте Карл Макс Айнхойпль.

"На жаль, ми не спостерігаємо дуже сильного прогресу в поліпшенні стану пані Тимошенко. І тому сьогодні разом з колегами з українського боку ми розглянемо, які заходи повинні бути прийняті в майбутньому", - сказав Айнхойпль, передає УНІАН.

За словами лікаря, через півтора року після початку захворювання Тимошенко німецькі фахівці пропонують застосування інвазивної терапії. "Ми говоримо в цьому випадку про стереотактичних заходах, але також і про можливість оперативного втручання", - сказав Айнхойпль.

Він зазначив, що можливість використання таких заходів буде обговорена з самою пацієнткою та її адвокатами, після чого буде прийнято рішення.

Айнхойпль підкреслив, що, як і раніше, Тимошенко зараз відчуває сильний страх, і це значною мірою заважає процесу реабілітації. "Саме цей страх в значній мірі ускладнює лікування цього хронічного захворювання, ускладненого больовим синдромом", - сказав Айнхойпль.

У той же час, він відзначив як позитивний момент те, що сьогодні німецькі фахівці мали можливість поспілкуватися з Тимошенко без присутності наглядового персоналу і не під відеокамери. "Ми розглядаємо ці зміни, як правильне, гуманне рішення", - зазначив лікар.

Він також сказав, що українські фахівці дуже зацікавлені в процесі лікування Тимошенко і ефективно співпрацюють з лікарями клініки Шаріте.

Айнхойпль сказав, що сьогодні висновок лікарів Тимошенко буде обговорено з українськими колегами і з самою пацієнткою, після чого буде підписано і по ньому будуть прийняті подальші кроки лікування Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні делегація німецьких медиків відвідала лікарню Тимошенко. Українські лікарі розраховували, що колеги з Німеччини підтвердять їх висновки про те, що екс-прем'єр йде на поправку.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини