RU

Збройні сили РФ почали великомасштабну передислокацію

27.02.2014, 09:43
Збройні сили РФ почали великомасштабну передислокацію - Фото
Фото: stat.mil.ru
У рамках перевірки бойової готовності військ, що дислокуються на території Західного і Центрального військових округів РФ, з'єднання та військові частини приступили до великомасштабної передислокації в призначені райони. Про це повідомляє офіційний  сайт Міністерства оборони Росії.

"Офіцерами Генерального штабу ЗС РФ вручені командирам пакети з вступними на вчинення маршів у райони вантаження на залізничні ешелони, а також аеродроми військово-транспортної авіації з подальшою перекиданням підрозділів і військових частин на полігони Міністерства оборони, що знаходяться на значній відстані від пунктів постійної дислокації", - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, танкові з'єднання і підрозділи Західного військового округу завершили вантаження на залізничні платформи і в даний час здійснюють марші в призначені райони.

Ряд з'єднань і військових частин Західного і Центрального військових округів отримали завдання на вчинення маршів своїм ходом на відстані понад 1 тисячі кілометрів.

Підрозділи Псковського з'єднання Повітряно-десантних військ оперативно висунулися на аеродром навантаження і перебувають у готовності до десантування в призначені райони.

З'єднання та військові частини, що дислокуються в Заполяр'ї, Калінінградській, Самарській, Ленінградській, Псковській, Курській, Воронезькій, Липецькій та інших регіонах, виведені з пунктів постійної дислокації і знаходяться в готовності до відбуття в будь-який район, який буде визначений Генеральним штабом. "В яких регіонах і які завдання треба виконувати військам (силам) до командуючих арміями і командирів з'єднань буде доведено офіцерами Генерального штабу ЗС РФ після розтину відповідних пакетів", - зазначили в Міноборони.

Основним завданням першого етапу перевірки бойової готовності є оцінка дій командирів і штабів при приведення військ у вищі ступені бойової готовності і висунення в райони зосередження.

"За розпорядженням Верховного Головнокомандувача Збройними Силами Російської Федерації з 26 лютого 2014 року проводиться раптова комплексна перевірка бойової готовності військ (сил) Західного військового округу, 2 армії Центрального військового округу і командування Повітряно-десантних військ. Всього до перевірки залучається близько 150 тис. особового складу різних видів і родів військ Збройних Сил та органів військового управління. Буде задіяно до 90 літаків, понад 120 вертольотів, до 880 танків, понад 1200 одиниць військової техніки і до 80 кораблів і суден", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини