RU

Зброя для Грузії може відправити Єханурова у відставку

19.12.2008, 11:13

Комуністи і "регіонали" пропонують звільнити з посади Міністра оборони Юрія Єханурова за результатами звіту Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка займається розслідуванням фактів незаконного продажу зброї у Грузію.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, підтримати відповідний проект постанови у випадку, якщо за результатами звіту комісії можна буде підняти питання про відповідальність Ю. Єханурова, попросив народний депутат від КПУ Ігор Алексєєв.

У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що відповідний проект постанови вже зареєстровано у парламенті, і Партія регіонів підтримає цю пропозицію, якщо провину Ю. Єханурова буде доведено під час звіту комісії.

Нагадаємо, раніше в рамках розслідування справи про розголошення державної таємниці, слідчі СБУ завершили перевірку обставин постачання товарів військового призначення до Грузії. В СБУ заявили: "Всі необґрунтовані твердження і припущення народного депутата України Валерія Коновалюка не відповідають дійсність і є інсинуаціями на збиток національній безпеці України".

У свою чергу, Валерій Коновалюк вважає, що реакція СБУ на "збройне питання" є "зразком відкритої дезінформації". Про це він заявив в своєму листі на адресу в.о. глави Служби безпеки Валентина Наливайченка. За його словами, проблема постачань військової техніки у Грузію відкрита, оскільки Тимчасова комісія ВР з розслідування цих фактів так і не отримала відповідей на свої питання.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>
Інтриги, скандали, сенсації української політики: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини