RU

Збори колективу ТВі: журналісти намагаються вирішити, що робити

23.04.2013, 17:56
Збори колективу ТВі: журналісти намагаються вирішити, що робити - Фото
Зліва - юрист Альтмана, по середині - сам Костянтин Альтман, праворуч - Артем Шевченко (фото - Павло Шеремет)
Колектив телеканалу ТВі на закритій нараді намагається вирішити, як діяти далі в умовах бізнес-конфлікту інвесторів. Про це повідомляє джерело ЛІГАБізнесІнформ на нараді.

Колектив вимагає, щоб в офіс ТВі пустили колишнього власника Костянтина Кагаловського. Однак нове керівництво відмовляється, що викликає обурення журналістів.

Ведучий ТВі Павло Шеремет, присутній на зборах, на своїй сторінці у Twitter зазначає: "Альтман говорить, що він не власник, а інвестор і просто хоче вкласти гроші в ТВ
і ".

Збори колективу ТВі: журналісти намагаються вирішити, що робити

Збори колективу ТВі з новими власниками (фото - Павло Шеремет)

"Шевченко переконує журналістів, що Кагаловський міг продати канал "одіозним олігархам", а Альтман його захистив", - додає він.

Нагадаємо, на телеканалі ТВі стався конфлікт, пов'язаний з власниками та керівництвом каналу. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського прес-служба ТВі поставила до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим власником став
Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ зі зборів каналу.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка.

Досьє на Олександра Альтмана

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини