RU

Збитки українських прикордонників становлять 5,4 млн. грн

06.08.2008, 14:28

На сьогодні внаслідок стихійного лиха не працюють шість пунктів пропуску через державний кордон України. Попередні збитки на цих об'єктах оцінюються у 5,4 млн. грн. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам перший заступник начальника Держприкордонслужби Павло Шишолін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами П. Шишоліна, у зв'язку з цим збільшується навантаження на сусідні пункти пропуску. П. Шешолін відзначив, що прикордонники готові відновити роботу у цих пунктах пропуску, проте питання у тому, щоб відновити пошкоджену інфраструктуру. Пункти пропуску перебувають на балансі Держмитслужби, і питання про відновлення – радше до Держмитслужби, ніж до Державної прикордонної служби. "Для нас проблем не буде. Я готовий у межах години доставити апаратуру, зняту у пунктах пропуску, і організувати роботу", - зазначив він.

П. Шешолін наголосив, що попередні збитки, за підрахунками на вчорашній день, складають близько 5,4 млн. грн. Він повідомив, що сьогодні звернувся до Міністерства оборони за допомогою у забезпеченні важкою технікою. "У нас змиті в багатьох місцях мости, які забезпечували переміщення наших прикордонних підрозділів або переміщення наших прикордонних загонів лінією державного кордону. Тобто, ми сьогодні фактично не можемо потрапити до місць несіння служби", - наголосив він.

П. Шешолін також зазначив, що така попередня оцінка є мінімальною, оскільки частина інфраструктури у пошкоджених пунктах пропуску ще затоплена водою. Також затоплено низку прикордонних складів, ще не уточнено пошкодження на лінії кордону у Чернівецькій області, оскільки до деяких місць ще неможливо дістатися. "Катастрофа для нас дуже серйозна. Те, що ми максимальними зусиллями робили протягом останніх п'яти років, формували, відновлювали, будували мости і дороги – їх сьогодні, на жаль, за п'ять хвилин не стало, і потрібно знову все відновлювати", - сказав він.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини