Заявки від України на вступ до Митного союзу немає, - Путін

20.12.2012, 14:41
Заявки від України на вступ до Митного союзу немає, - Путін - Фото
Володимир Путін

Україна знаходиться в пошуку оптимальних форм співпраці з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану, повідомив президент Росії Володимир Путін

"Для того, щоб мова зайшла саме таким чином, ми повинні отримати офіційну заявку України про вступ до Митного союзу. Такої заявки немає", - сказав Володимир Путін на прес-конференції, передає Інтерфакс-Україна.

Путін зазначив, що у зв'язку з передачею членами ТС повноважень з регулювання торгівлі на наднаціональний рівень Києву стало важче вирішувати питання доступу своїх товарів на ці ринки.

"Зараз українські партнери шукають вихід із цієї ситуації: вони шукають такі форми співпраці з Митним союзом, які були б прийнятні для України, але вписувалися в ті правові норми, які покладені в основу функціонування цього інтеграційного об'єднання", - зазначив голова російської держави.

Як повідомлялося, президент України Віктор Янукович планував відвідати Москву 18 грудня для обговорення питань співпраці з ТЗ, однак прес-служба українського лідера повідомила, що візит перенесений з метою додаткових консультацій на експертному рівні.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии