RU

Завтра Україні нададуть ще 1,6 млрд. євро - Ромпей

13.05.2014, 10:43
Завтра Україні нададуть ще 1,6 млрд. євро - Ромпей - Фото
Олександр Турчинов і Херман Ван Ромпей
У середу Євросоюз і Україна підпишуть угоду про надання макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд. 600 млн. євро. Про це заявив сьогодні на зустрічі з головою Верховної Ради, в.о. президента України Олександром Турчиновим президент Європейської ради Херман Ван Ромпей.

Як повідомляє прес-служба в.о. президента, Турчинов розповів Ромпею про агресію з боку Російської Федерації. "Вони намагалися повністю дестабілізувати ситуацію в Одеській, Миколаївській, Запорізькій областях та інших регіонах України. Єдине  де їм це вдалося - в Донецькій і Луганській областях", - сказав керівник парламенту, зазначивши, що саме в цих двох областях сьогодні знаходиться центр терористів- сепаратистів, які становлять загрозу для життя і здоров'я громадян і є причиною руйнування економіки регіону. "Упевнений, що з часом ми зможемо повністю локалізувати терористичну загрозу на Сході України", - зазначив Турчинов.

У свою чергу, Ромпей зазначив, що Європа робитиме все можливе, "щоб відновити стабільність в Україні". "Завтра ЄС і Україна повинні підписати угоду про надання макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд. 600 млн. євро", - сказав він.

Обговорюючи питання лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, співрозмовники констатували , що "тут є значні зрушення". Президент Європейської ради підтримав парламентську ініціативу з прийняття необхідних для цього законів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини