RU

Завтра Кокс і Кваснєвський приїдуть в лікарню до Тимошенко

30.10.2013, 15:51
Завтра Кокс і Кваснєвський приїдуть в лікарню до Тимошенко - Фото
Олександр Кваснєвський і Пет Кокс
Завтра керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і  Олександр Кваснєвський зустрінуться з екс-прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко. Про це повідомляє т УНІАН.

Кокс і Кваснєвський прибудуть до Харкова до Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці, в стаціонарі якої перебуває Тимошенко. Поки невідомо, о котрій годині відбудеться візит керівників місії в Харків.

Нагадаємо, 29 жовтня представники Європарламенту прибули з триденним робочим візитом до України.

Місія Кокса-Кваснєвського вже відвідувала Україні 21-22 жовтня. Перед цим євродепутати подали президенту Януковичу клопотання про помилування Тимошенко. Оскільки питання Тимошенко ще не вирішене, мандат місії продовжений до 12 листопада, і її висновки стануть вирішальними у прийнятті Євросоюзом рішення, чи підписувати угоду про асоціацію з Україною. Європарламент 15 листопада розгляне рапорт моніторингової групи у справі екс-прем'єра.

28 листопада в Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна їх них - звільнення Юлії Тимошенко.

Досьє на Олексндра Кваснєвського

Читайте також: Без Тимошенко ніяк. Чому ЄС не відпустив Кокса та Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини