RU

Завтра Ющенко підніметься на Говерлу

17.07.2008, 11:36

Президент України Віктор Ющенко у п'ятницю здійснить традиційне сходження на найвищу гірську вершину України - Говерлу. Сходження відбудеться за будь-якої погоди. Про це на брифінгу повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Президент візьме участь в освяченні та відкритті скульптурної композиції "Тризуб". Крім того, на Говерлі буде піднято Державний прапор України та закладено капсулу із землею зі всіх регіонів України.

"Президент переконаний, що ця акція має символізувати об'єднання всіх українських земель. Ми єдині у прагненні побудувати могутню українську економіку, відродити свою історичну пам'ять, свою національну ідентичність, українську мову як єдину державну та загальнонаціональну", - зауважила І. Ваннікова. За її словами, Президент має намір "забезпечити Україні гідне місце серед провідних демократичних держав Європи, сказати своє слово у світовій культурі та науці".

І. Ванникова зазначила, що В. Ющенко - у відмінній фізичній формі та планує здійснити сходження на Говерлу за будь-якої погоди.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Ірину Ванникову >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини