RU

Завтра у Києві пройде марш УПА

13.10.2008, 12:28

Завтра Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проведе у Києві марш за визнання Української Повстанської Армії (УПА). Акція почнеться о 10:00 біля пам'ятника Тараса Шевченка і пройде по вулицях столиці під гаслом "Героям УПА - Слава! Українцям - сильна держава!"

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", учасники маршу також проведуть пікети Секретаріату Президента України і Верховної Ради України з вимогою визнати діяльність, яку з березня 1939 року до кінця 50-х років ХХ сторіччя вели Організація Українських Націоналістів і Українська Повстанська Армія, національно-визвольною боротьбою за державну незалежність України.

Нагадаємо, ще в 2006 році ВО "Свобода" запропонувала проект Указу Президента "Про визнання національно-визвольної боротьби Організації Українських Націоналістів і Українську Повстанську Армію за державну незалежність України".

Потрібно зазначити, що 14 жовтня є святом Покрови Пречистої Богородиці. Ця дата також відмічається як День українського козацтва, а також як День створення Української Повстанської Армії. У 2008 році святкується 66-а річниця УПА.

Довідка про ВО "Свобода" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини