RU

Завтра Рада займеться кадровими питаннями

01.07.2010, 17:30

Завтра замість традиційних для п'ятниці питань до уряду народні депутати займуться призначеннями і звільненнями. Про це сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради заявив спікер Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, реагуючи на репліки окремих депутатів про те, що зареєстровані ними проекти постанов з кадрових питань не виносяться у зал, В.Литвин нагадав, що у п'ятницю проводиться час питань до уряду. І, оскільки жодних пропозицій за запрошенням будь-кого з членів Кабміну в Раду не надійшло, завтра у цей час можна розглянути кадрові питання. "Все, що внесено, в частини звільнень, призначень, ми завтра проголосуємо", - сказав він.

Нагадаємо, зокрема, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови N6586 про звільнення Анатолія Могильова з посади Міністра внутрішніх справ.

16 червня Верховна Рада вже намагалася, але не змогла звільнити А.Могильова з посади Міністра внутрішніх справ. За відповідний проект постанови N6421 проголосував 141 народний депутат - 109 бютівців і 32 депутати від НУНС - з 226 необхідних.

Автор проекту постанови Борис Тарасюк як причини для звільнення міністра назвав його цинічне висловлювання в ЗМІ, зокрема, щодо депортації кримськотатарського народу і порівняння судимостей Віктора Януковича і В’ячеслава Чорновола. Також, за словами Б.Тарасюка, міністерство останнім часом перетворюється з правоохоронного органу в репресивну машину.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини