RU

Завтра депутати призначать дату інавгурації Януковича

15.02.2010, 14:13

Завтра зранку народні депутати планують призначити дату присяги новообраного Президента на 25 лютого 2010 року. Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Лавринович сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лаврінович наголосив: "Перше питання, яке завтра буде винесено на розгляд, - це проект постанови Верховної Ради про призначення урочистого засідання для приведення до присяги новообраного Президента України, яке відбудеться 25 лютого. Ми розуміємо, що є невелика частина депутатів однієї фракції, які, напевно, продемонструють своє ставлення до вступу на посаду нового Президента своєю незгодою з призначенням засідання, що є свідченням того, як належить ця політична сила до такого слова, як демократія".

Другим питанням, за словами О.Лавриновича, планується розглянути проект постанови про скасування попереднього рішення Верховної Ради, згідно з яким вибори до місцевих органів влади були призначені на 30 травня 2010 року.

"Оскільки виникла непередбачена ситуація... Призначена у межах конституційних строків дата виборів наклалася на таку проблему, як відсутність легального фінансування виборчої кампанії, і вирішити цю дилему неможливо", - зазначив він.

Нагадаємо, вчора ЦВК офіційно оголосила переможцем повторного голосування виборів Президента України Віктора Януковича.

Раніше народний депутат від ПР Ганна Герман повідомляла, що інавгурація В.Януковича відбудеться у Маріїнському палаці.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини