RU

Завтра БЮТ вимагатиме відставки Хорошковського

06.10.2010, 17:55

Фракція БЮТ завтра ініціює прийняття рішення про висловлення недовіри главі Служби безпеки України Валерію Хорошковському, а також реформування СБУ відповідно до європейських стандартів. Про це на прес-конференції заявила Юлія Тимошенко.

Як повідомляє офіційний сайт лідера "Батьківщини", зокрема, Ю.Тимошенко наголосила, що фракція БЮТ завтра внесе на розгляд Верховної Ради проект постанови про висловлення недовіри В.Хорошковському.

"Крім того, парламент має проголосувати за відставку глави Служби безпеки України", - сказала вона.

Після цього протягом двох тижнів Ю.Тимошенко обіцяє запропонувати парламенту пакет законопроектів про реформування СБУ. "Ми будемо наполягати на тому, щоб Служба безпеки України була не НКВД, не КДБ України, а щоб вона була тим органом, який буде виконувати тільки одну функцію - це захист національних інтересів України, забезпечення безпеки життя держави", - заявила вона.

"Я кажу саме про цей орган тому, що коли "охранка" займається політичним життям України, всі інші реформи, зокрема функціонування прав і свобод, по суті, далі вже стають неможливими... Спочатку треба прибрати українську "НКВД-КДБ", поставити її на місце, прибрати з постів людей, які за дорученням Януковича перетворили Службу безпеки України до такого неадекватного органу, а потім вже рухатися далі і проводити в Україні реформи", - вважає Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Валерій Хорошковський: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини