RU

Завершено розслідування справи Труханова

01.06.2018, 12:09
Завершено розслідування справи Труханова - Фото
Геннадій Труханов (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Розслідування у кримінальному провадженні проти одеського мера Геннадія Труханова та чиновників міськради по заводу Краян завершено. Про це йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Facebook.

У прокуратурі вирішили, що зібраних доказів провини фігурантів досить, щоб передати звинувачення в суд.

Слідство стверджує, що ціна будівлі Краяна, яка вказана в звіті про оцінку (його замовив продавець - керівник ТОВ Девелопмент Еліт), і методика оцінювання були поставлені під сумнів одним з департаментів мерії. У зв'язку з цим проект рішення про придбання будівлі за ціною 185 млн грн був завізований "із зауваженнями" в окремому документі.

Будівлю менш ніж за два місяці до прийняття рішення мерією про покупку за 185 млн грн було куплено іншою фірмою всього за 4 млн грн, після чого внесено до статутного капіталу ТОВ Девелопмент Еліт.

Незважаючи на це, пишуть в САП, Труханов з заступником повідомили депутатам міста "завідомо неправдиву інформацію про прийняття за результатами майбутнього голосування рішення на згоду про покупку приміщення, а не про його купівлю за конкретну ціну". Також, вважають в прокуратурі, вони надали фейкові дані про готовність приміщення до використання і наявність ремонту, про створення там центру надання соцпослуг. Необхідність купівлі за 185 млн грн була обгрунтована керівництвом міста "реалізацією проекту Європейська мерія", якого не існувало.

В результаті будівлю Краяна купили за цю суму, що вдвічі перевищує ціну, встановлену в ході розслідування, але ці кошти суд встиг заарештувати за клопотанням НАБУ.

Вчора, 31 травня, матеріали справи відкрили вісьмом підозрюваним та їх адвокатам для ознайомлення.

Раніше НАБУ опублікувало "10 фактів про завдання збитку бюджету приморського міста" у справі Краяна і показало схему розкрадання коштів.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини