Завдання Саакашвілі - зміцнити південь України, - Сакварелідзе

24.06.2015, 17:12
Завдання Саакашвілі - зміцнити південь України, - Сакварелідзе - Фото
Давид Сакварелідзе

На думку Давида Сакварелідзе, новий губернатор Одеської області буде самим безпроблемним для президента Порошенка

Президент Петро Порошенко, призначивши Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області, зміцнює південь України. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ  заявив заступник голови ГПУ, соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе.

"Президент, призначивши Саакашвілі в Одесі, зміцнює південь України. Це стратегічна частина держави і ключ до її цілісності. Якщо Одеса не витримає, то не витримає і решта України. Донбас і Крим ми повернемо, це рано чи пізно станеться. Треба просто зараз, в цей критичний момент, показувати розвиток в тих областях. Навіть в умовах воєнного часу там можна показати конкретний результат", - зазначив він.

На питання, які ще завдання президент поставив перед Саакашвілі в Одеській області, Сакварелідзе сказав: "Я думаю, вони один одного добре розуміють. Міші навіть не треба ставити ніякі завдання, він прекрасно знає, що потрібно Україні. Він буде самим безпроблемним губернатором для президента. Навпаки: покаже, як працювати з бізнесом, як боротися проти корупції, як розвивати туристичний та інвестиційний клімат... Головне - звільнити одеситів від корупції, від натиску чиновників, мінімізувати державний тиск на бізнес, промисловість, і дати можливість інвесторам інвестувати. А це Міша дуже добре вміє".

При цьому Сакварелідзе відмовився коментувати ймовірність того, що в майбутньому Саакашвілі претендуватиме на пост прем'єр-міністра: "Я не знаю. Не буду це коментувати. Я не політик, і не маю права робити такі висновки".

Нагадаємо, 30 травня президент Порошенко призначив екс-президента Грузії Саакашвілі головою Одеської ОДА. Після офіційного вступу на посаду Саакашвілі заявив, що має намір повністю оновити керівництво регіону. Він додав, що отримав згоду Порошенка на кардинальні зміни у керівному складі області.

Читайте повний текст інтерв'ю Давида Сакварелідзе

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить