RU

Затверджений план поглибленої співпраці України з ЄС

04.07.2011, 19:18
Затверджений план поглибленої співпраці України з ЄС - Фото
679aa49050145e423739d34175d281dd.jpg

Затверджений план поглибленої співпраці України з ЄС

Кабінет Міністрів України затвердив план першочергових заходів по інтеграції України в Європейський Союз. Відповідне розпорядження було схвалене на засіданні уряду.

Як повідомляє Департамент інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, проект акту розроблений з метою систематизації роботи органів виконавчої влади відносно впровадження реформ в Україні для поглиблення співпраці з ЄС.

План першочергових заходів, зокрема, передбачає продовження переговорів відносно створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС з урахуванням національних інтересів, а також розробку ряди нормативно-правових актів.

Прийняття урядового розпорядження забезпечить безперервність роботи по реалізації задач в сфері євроінтеграції, їх систематизацію і корегування з урахуванням впровадження внутрішніх соціально-економічних реформ, а також створить передумови для імплементації майбутньої угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Реалізація задач, передбачених планом першочергових заходів, буде сприяти виконанню програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоздатна економіка, ефективна держава". Також це створить передумови для підвищення ефективності реалізації і моніторинга державної політики інтеграції України до ЄС.

Реалізація розпорядження Кабміну не буде потребувати додаткових матеріальних і інших витрат з держбюджету, оскільки організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення беруть на себе органи виконавчої влади в рамках своїх повноважень.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини