RU

Затулін розповів про рух, що може виступити проти Партії регіонів

12.05.2013, 13:52
Затулін розповів про рух, що може виступити проти Партії регіонів - Фото
Костянтин Затулін (фото - zatulin.ru)

Директор російського Інституту країн СНД Костянтин Затулін заявляє про те, що покладає великі надії на новий рух, що створюється на підтримку союзу Росії, України та Білорусі.

"Ми докладемо зусиль, щоб проект руху на підтримку союзу Росії, України і Білорусії відбувся і, можливо, завдяки цьому ми зможемо створити якусь силу на Україні, яка буде підтискати Партію регіонів, яка знаходиться при владі... А, може бути, в перспективі, коли це все розвинеться, - виступить в ролі її більш успішного конкурента на майбутніх виборах", - сказав Затулін у ході громадського обговорення "Російський рух України: проблеми і надії" в будинку Москви в українському Севастополі.

"Якщо з самого початку впертися рогом і сказати - ні, ми з ними (Партію регіонів, - ред.) не співпрацюватимемо, нічого не відбудеться. Не дадуть розвинутися, не дадуть піднятися", - додав він, відреагувавши на різкі висловлювання певної частини активістів російського руху Криму, які ратують за згортання контактів із Партією регіонів.

При цьому, Затулін зазначив, що створюваний рух на підтримку союзу Росії, України та Білорусі не стане альтернативою російському рухові Криму і Севастополя.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Досьє на Костянтина Затуліна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини