RU

Затулін хоче, щоб Лужкову також дозволили їздити в Україну

08.08.2008, 11:32

Депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін вважає, що Україна для відновлення взаємин з Росією повинна зняти з мера Москви Юрія Лужкова заборону на в'їзд на свою територію.

"Ми в Росії, безумовно, знаємо, кого ми можемо і повинні дякувати і за що. Задоволення було б повним, якби у російсько-українських взаєминах верховенствовала не лише і не стільки необхідність долати за допомогою доброї волі штучно створені проблеми, скільки норми закону, взаємні союзницькі зобов'язання, повага до прав і свобод громадян обох країн. У своїх правах має бути відновлено не тільки мене, але і мера Москви Юрія Лужкова та інших людей, що стали об'єктами політичного переслідування. Чим швидше це станеться, тим краще для Росії і України", - сказав К. Затулін, якого цитує газета "Сегодня".

Нагадаємо, останній раз К. Затуліну було заборонено в'їзд в Україну терміном на один рік в кінці липня. К. Затуліна було затримано в аеропорту Сімферополя 25 липня і відправлено у Москву наступного дня. За інформацією джерела у Службі безпеки України, СБУ порушила проти К. Затуліна кримінальну справу за спробу дестабілізації ситуації під час святкування 1020-ї річниці хрещення Київської Русі.

7 серпня Посольство України в Російській Федерації офіційно повідомило Міністерство закордонних справ Росії про зняття заборони на в'їзд на територію України депутату Держдуми РФ Костянтину Затуліну.

Досьє на Костянтина Затуліна >>>

Досьє на Юрія Лужкова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини