RU

Затримка скасування віз для України і Грузії обгрунтована - ЄП

30.11.2016, 12:00
Затримка скасування віз для України і Грузії обгрунтована - ЄП - Фото
Фото: EPA
У Європарламенті не вважають політикою подвійних стандартів безпідставну затримку скасування візових режимів з Україною і Грузією на тлі завершення візової лібералізації для деяких інших країн, навіть без нового механізму призупинення. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

"Я хочу чітко сказати: тут немає суперечностей. Коли йдеться про ці маленькі острови, то рішення по ним вже були прийняті раніше, але не на цьому тижні. Це різні ситуації, в порівнянні з Україною і Грузією", - підкресла болгарський політик Марія Габріел.

Габріел зазначила, що Європарламент схвалив всі рішення для скасування віз українцям і грузинам, а прив'язка цього процесу до нового механізму призупинення безвізових режимів є ініціативою Ради ЄС.

Вона також акцентувала увагу на тому, що новий механізм припинення буде застосовуватися до всіх країн, з якими ЄС має безвізові режими, а отже, за її словами, нинішня ситуація щодо України і Грузії не є політикою подвійних стандартів.

29 листопада 2016 року повідомлялося, що дата розгляду документа, що регламентує скасування візового режиму між ЄС і Україною, зсунулася на початок 2017 року. Скасування віз для України і Грузії можливе тільки після прийняття в ЄС нового механізму призупинення безвізових режимів для всіх третіх країн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини