Заступника Генпрокурора Голомшу понизили на посаді

03.08.2010, 11:19

Микола Голомша залишив посаду заступника Генерального прокурора. Тепер він очолить військову прокуратуру Центрального регіону. Про це кореспонденту ЛІГА

Микола Голомша залишив посаду заступника Генерального прокурора. Тепер він очолить військову прокуратуру Центрального регіону. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури.

"Наказом від 22 липня Голомшу призначено військовим прокурором Центрального регіону. Зараз він у відпустці", - уточнили у відомстві.

У списку заступників Генпрокурора, вивішеному на сайті ГПУ, прізвища М.Голомші вже немає. В Олександра Медведька залишилося сім заступників (включаючи першого): Віктор Пшонка, Віктор Кудрявцев, Віктор Занфіров, Віталій Щоткін, Ренат Кузьмін, Євген Блажівський, Юрій Ударцов.

В органах прокуратури М.Голомша працює з початку 90-х. У Генеральну прокуратуру вперше прийшов у 2001 році, коли кілька місяців очолював відділ нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства. У листопаді 2003-го став заступником Генпрокурора України. У квітні 2007-го М.Голомшу перевели на посаду прокурора Львівської області, однак вже у травні повернули на колишній пост - заступника генпрокурора.

Після повернення зі Львова М.Голомші було доручено зайнятися розслідуванням найбільш резонансних кримінальних справ (в тому числі - про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і отруєння В.Ющенка). Після цього, як повідомляли ЗМІ, його кандидатуру в Секретаріаті Президента (не без участі голови Секретаріату Віктора Балоги) навіть приміряли на пост керівника ГПУ, але призначення не відбулося.

Раніше з посади заступника Генерального прокурора України була звільнена Тетяна Корнякова. У липні вона її було призначено заступником Міністра палива і енергетики Юрія Бойка. У міністерстві вона буде займатися боротьбою з корупцією.

Микола Голомша: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы