RU

Заступника Генпрокурора Голомшу понизили на посаді

03.08.2010, 11:19

Микола Голомша залишив посаду заступника Генерального прокурора. Тепер він очолить військову прокуратуру Центрального регіону. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури.

"Наказом від 22 липня Голомшу призначено військовим прокурором Центрального регіону. Зараз він у відпустці", - уточнили у відомстві.

У списку заступників Генпрокурора, вивішеному на сайті ГПУ, прізвища М.Голомші вже немає. В Олександра Медведька залишилося сім заступників (включаючи першого): Віктор Пшонка, Віктор Кудрявцев, Віктор Занфіров, Віталій Щоткін, Ренат Кузьмін, Євген Блажівський, Юрій Ударцов.

В органах прокуратури М.Голомша працює з початку 90-х. У Генеральну прокуратуру вперше прийшов у 2001 році, коли кілька місяців очолював відділ нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства. У листопаді 2003-го став заступником Генпрокурора України. У квітні 2007-го М.Голомшу перевели на посаду прокурора Львівської області, однак вже у травні повернули на колишній пост - заступника генпрокурора.

Після повернення зі Львова М.Голомші було доручено зайнятися розслідуванням найбільш резонансних кримінальних справ (в тому числі - про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і отруєння В.Ющенка). Після цього, як повідомляли ЗМІ, його кандидатуру в Секретаріаті Президента (не без участі голови Секретаріату Віктора Балоги) навіть приміряли на пост керівника ГПУ, але призначення не відбулося.

Раніше з посади заступника Генерального прокурора України була звільнена Тетяна Корнякова. У липні вона її було призначено заступником Міністра палива і енергетики Юрія Бойка. У міністерстві вона буде займатися боротьбою з корупцією.

Микола Голомша: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини