Заступників львівського губернатора змусили підтримати мову

06.07.2012, 17:06
Заступників львівського губернатора змусили підтримати  мову - Фото
Акція протесту проти мовного закону в Києві

Заступники губернатора Львівської області написали заяви на підтримку української мови, щоб потрапити на роботу

Мітингувальники біля будівлі Львівської облдержадміністрації пропустили на робочі місця заступників губернатора тільки після того, як вони написали заяви, в яких підтримують ідею накладення вето на мовний закон.

Як повідомляє прес-служба Львівської облради, такі заяви написали перший заступник голови Львівської обласної держадміністрації Богдан Матолич та заступники Михайло Янковський та Олег Рудницький.

Прес-секретар голови Львівської обласної держадміністрації Ольга Кулик заявила, що голова облдержадміністрації Михайло Костюк сьогодні проводить виїзні засідання в районах. Зокрема, він провів нараду з організації Всесвітнього бойківського фестивалю, нарада з керівниками підприємств області з приводу виплати зарплат і т.п.

Раніше представники опозиційних партій Львова ухвалили рішення про проведення безстрокової акції протесту у зв'язку з прийняттям мовного закону. Львівська облрада вирішила через суд розірвати договір з обласною адміністрацією про оренду приміщень, зокрема, в будинках на вул. Винниченко 16 і 18.

Нагадаємо, у вівторок Верховна Рада після бійки прийняла скандальний мовний закон Колесніченка-Ківалова, який підвищує статус російської мови в Україні. "За" проголосувало 248 карток народних депутатів. Увечері цього ж дня під Українським домом у Києві за участю депутатів-опозиціонерів почалася акція протесту. Захисники української мови вимагають, щоб президент не підписував закон, який був прийнятий з численними порушеннями. До київських мітингувальників приєдналися й львівські опозиціонери.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?