Заступник міністра освіти Олег Дерев'янко подав у відставку

23.02.2016, 13:15
Заступник міністра освіти Олег Дерев'янко подав у відставку - Фото
Олег Деревянко

Олег Дерев'янко вважає, що найбільшу користь може принести країні, працюючи в сферах суспільної діяльності і соціального підприємництва

Заступник міністра освіти і науки - керівник апарату Олег Дерев'янко подав у відставку. Про це він повідомив в Facebook.

"Сьогодні написав заяву про звільнення з посади заступника міністра освіти і науки", - написав він.

Дерев'янко підкреслив, що його не цікавить "посада заради самої посади і статусу", а лише - діяльність в інтересах суспільства і результат.

"Країна потребує швидких і справжніх трансформацій на основі відповідального лідерства, ефективного публічного управління та нульової толерантності до корупції, а не повільних косметичних змін, які вже не допоможуть ні системі освіти, ні державі в цілому", - написав Дерев'янко.

Він вважає, що найбільшу користь може принести країні, працюючи в сферах суспільної діяльності і соціального підприємництва.

Сьогодні написав заяву про звільнення з посади заступника міністра освіти і науки. Тому що посада (будь-яка) заради поса...

Опубликовано Oleg Derevianko 22 февраля 2016 г.

Нагадаємо, 11 березня 2015 року Кабмін призначив Дерев'янка на посаду заступника міністра освіти.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих