Заступник міністра економіки Корж подав у відставку

20.01.2016, 11:12
Заступник міністра економіки Корж подав у відставку - Фото
Руслан Корж (фото - telegraf.com.ua)
Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж подав у відставку. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Як і більшість моїх колег, я прийшов у владу з бізнесу, розглядаючи цей крок як свою волонтерську допомогу країні. Сьогодні я готовий повернутися в реальний бізнес. Я з гордістю працював у найбільш реформаторській команді в уряді, і буду радий продовжити співпрацю і в майбутньому. Вважаю, що мій досвід і ідеї, напрацьовані за цей рік, можуть стати в нагоді в реформі управління державними підприємствами", - повідомив Корж.

Він зазначив, що розглядає можливість взяти участь у конкурсі на управління одним з державних промислових підприємств або продовжити роботу в наглядових радах найбільших держкомпаній України.

Руслан Корж обіймав посаду в міністерстві з 4 лютого 2015 року та відповідав за промислову політику та управління державною власністю, а також за військово-промисловий комплекс.

До призначення в Мінекономрозвитку Корж протягом восьми років займав посаду керуючого партнера по країнах СНД міжнародної консалтингової компанії AT Kearney.

Читайте также: Рецепт заступника міністра: П'ять кроків, які вирішують бурштинову кризу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина