RU

Заступник глави Пентагону: РФ - агресивна реваншистська держава

20.05.2016, 10:32
Заступник глави Пентагону: РФ - агресивна реваншистська держава - Фото
Роберт Уорк (фото - ЕРА)
Реваншистська Росія, яка набирає сили, йде по шляху конфронтації, агресії і примусу. З такою заявою на Норвежско-Американській оборонній конференції виступив перший заступник міністра оборони США Роберт Уорк, пише Голос Америки.

Європа і НАТО стикаються з різними викликами в діапазоні 360 градусів, сказав заступник міністра. Зі сходу, заходу і півночі Європі протистоїть "очевидно антагоністично налаштована Росія, яка набирає сили", а з півдня і зсередини - тероризм і озброєний екстремізм.

"Ми знаходимося в переломному для стратегічного ландшафту моменті, - сказав Уорк. - Наступні 25 років в плані міжнародної безпеки будуть зовсім іншими, чим минулі 25 років".

Високопоставлений представник Пентагону назвав Росію "реваншистською" і "очевидно антагоністичною" державою, заявивши, що її дії це "серйозний привід для занепокоєння". За словами Уорка, ще в 2012 році США вважали, що стоять на шляху до партнерства з РФ, через що вивели з Європи дві останні важкі бригади. "США вірили в можливість продуктивного партнерства з Росією в майбутньому і прагнули до нього", - сказав він.

З огляду на агресію путінського режиму, до 2017 року у США знову буде в Європі повноцінна дивізія. Вашингтон, як висловився заступник голови Пентагону, "задіють м'язи, якими не користувалися з часів холодної війни".

Читайте також: USA Today: Захоплення Криму і війна в Сирії - частини великого плану РФ

"Навіть зараз, коли ми ведемо боротьбу з ІД і іншими збройними екстремістськими угрупованнями, ми повинні рішуче реагувати на виклик зі сходу - виклик з боку Росії", - підкреслив він.

Уорк також зазначив безвідповідальну поведінку Росії, в тому числі "небезпечні і непрофесійні маневри" російських повітряних і морських суден.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини