Заступник глави МЗС: Росія - тромб в серці Радбезу ООН

04.04.2017, 11:21
Заступник глави МЗС: Росія - тромб в серці Радбезу ООН - Фото
Сергій Кислиця (фото - twitter.com/SergiyKyslytsya)
Держава-агресор Російська Федерація продовжує блокувати роботу Ради безпеки ООН, цього разу - в частині обговорення питання про права людини, в тому числі на тлі недавніх протестних акцій в РФ і їх силового придушення. Про це у себе в Facebook написав заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Раніше посол США в Радбезі ООН Ніккі Хейлі заявила, що хоче внести в програму роботи органу на 18 квітня обговорення ситуації з правами людини, однак поки що цього не вдалося зробити - представник постійного члена Ради безпеки ООН Росії проти.

"Повертаючись до теми прав людини, які, за визначенням... Хейлі, "в серці роботи Радбезу", доводиться констатувати: події вчорашнього дня ще раз довели, що Росія є тромбом в тому ж серці. Виступ російського тимчасового представника і його кондове заперечення планам Хейлі винести на обговорення Ради права людини в контексті безпеки не стали несподіванкою", - заявив він.

За словами Кислиці, представник Китаю в ООН Лю Цзеі висловив надію, що вихід з цієї ситуації буде знайден.

"Ймовірно, США винесуть це питання на процедурне голосування, і для того, щоб подолати російський тромбоз, потрібно набрати дев'ять голосів з 15", - пояснив він.

Заступник голови МЗС пообіцяв, що Україна своїм голосом в Радбезі ООН підтримає пропозицію США, так як кілька останніх років позиція офіційного Києва є однозначною - "попередження масових порушень прав людини є важливою складовою запобігання конфліктам, а повернення демократії і прав людини в Росії дозволить зупинити теперішні та майбутні імперські зазіхання і агресії Кремля за кордоном".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - всі, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса