RU

Заступник Скалецької написала заяву про звільнення: причини

17.12.2019, 11:41
Заступник Скалецької написала заяву про звільнення: причини - Фото
Младена Качурець (фото - facebook.com/mladesya.brynska)

Заступник міністра охорони здоров'я Младена Качурець написала заяву про звільнення з МОЗ за власним бажанням. Про це вона повідомила у себе в Facebook.

"Прийняла рішення про відставку. Відповідну заяву подано керівництву", - зазначила чиновник, нагадавши, що три місяці тому погодилася стати заступником міністра охорони здоров'я.

Качурець вважає, що вже з перших днів після призначення стало зрозуміло, що про командну роботу й формування загальної політичної позиції не йдеться.

Фото: facebook.com/mladesya.brynska

За її словами, вона не бачила й не брала участі в розробці та погодженні документа, який ліг в основу програми діяльності Кабміну.

Чиновник підкреслила, що до сих пір відсутній затверджений наказом розподіл обов'язків між заступниками.

"Без розподілу обов'язків ніхто із заступників не має можливості повноцінно реалізувати свої повноваження і працювати на результат, приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність. Залишатися в подальшому на посаді для мене з багатьох причин - це компроміс з совістю, на який я не піду" , - пояснила вона.

Качурець уточнила, що планує надалі працювати над "втіленням ідей, що лежать в основі трансформації системи", але не з цим складом МОЗ.

Про звільнення також повідомив гендиректор держустанови Центр громадського здоров'я МОЗ Володимир Курпіта.

  • 6 грудня повідомлялося, що керівник директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко до кінця року звільниться з Міністерства охорони здоров'я з практично усією командою.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини