RU

Заступник генпрокурора: Інформація про 15 жертв фігурантів "кіровоградського інциденту" - брехня

01.07.2009, 16:48

Заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін спростував інформацію про те, що підозрювані у справі про вбивство Валерія Олійника, екс-прокурор Голованівського району Кіровоградської області і колишній начальник РВВС, зізналися у 15 вбивствах.

"Це не відповідає дійсності. Вони не дуже охоче зізнаються у тому, що зробили з Олійником. Тому я інформацію з інтернету не підтверджую. Це нісенітниця", - сказав Р.Кузьмін, слова якого на водить газета "Сегодня".

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що підозрювані у вбивстві В.Олійника екс-прокурор Голованівського району Кіровоградської області Євген Горбенко і екс-начальник РВВС Михайло Ковальський нібито зізналися у 15 вбивствах.

Також сьогодні стало відомо, що народний депутат Віктор Лозінський тепер має статус підозрюваного у справі про загибель В.Олійника. Раніше він проходив у ній як свідок.

Нагадаємо, всіх трьох, екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області, екс-начальника РВВС і народного депутата В.Лозінського, підозрюють у причетності до інциденту в Кіровоградській області, внаслідок якого загинув місцевий житель.

Інтриги, скандали, сенсації української політики: добірка новин>>>

Кіровоградський інцидент: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини