RU

Засновник Коммерсанта створює в Росії нове незалежне ЗМІ

10.03.2015, 14:53
Засновник Коммерсанта створює в Росії нове незалежне ЗМІ - Фото
Володимир Яковлєв (фото - novayagazeta.ru)
Відомий російський журналіст, засновник газети Комерсант Володимир Яковлєв почав збір коштів на Kickstarter для запуску нового незалежного ЗМІ. Згідно із заявкою, проект буде запущений лише за умови збору 50 тисяч доларів до 9 квітня.

"Росію сьогодні роздирає ненависть, спровокована державною пропагандистською машиною, на яку витрачаються мільйони доларів. Це - реальна загроза для всього світу, яким ми його знаємо", - йдеться в описі заявки.

У Росії люди ненавидять один одного, констатує Яковлєв. "Вони мають жахливе уявлення про те, що Росія оточена ворогами. Недавнє  вбивство опозиційного політика  Бориса Нємцова є лише одним з багатьох наслідків підтримуваної державою кампанії ненависті", - упевнений Яковлєв.

За його словами, зараз потреба в новому незалежному ЗМІ є як ніколи гострою і дозволить об'єднати найкращих журналістів для досягнення спільної мети - "зупинити пропаганду ненависті, знайти шлях для опору безумству, яке розриває цілу країну, наближаючи її до жахливої ​​соціальної катастрофи".

"Нам знову потрібен Комерсант, але не такий, яким він є зараз, а такий, яким він був раніше. Якщо кремлівській пропаганді добре вдається перетворювати людей на зомбі, то чому ми не можемо створити ЗМІ, яке перетворить зомбі назад у людей?" - додав він, запевнивши, що для роботи в новому виданні вже зібрані кращі незалежні журналісти та експерти.

Читайте также: Російський окупант без цензури: українська відповідь пропагандистам РФ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини