RU

Засідання суду у справі Луценка перенесено на 7 липня

02.07.2012, 14:05
Засідання суду у справі Луценка перенесено на 7 липня - Фото
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко
Розгляд кримінальної справи у відношенні екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесено на 8:30 ранку суботи 7 липня, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. На сьогоднішньому засіданні суд допитав свідка Сергія Батракова, представника СБУ, а потім суддя Анна Медушевська зачитала свідчення двох свідків, від яких до суду надійшли заяви з проханням слухати справу без них.

Що стосується ще чотирьох свідків (Михайла Вершняка, В'ячеслава Перча, Олексія Шевчука та Галини Климович, - ред.) у справі про перевищення посадових повноважень Луценко під час перебування головою МВС, Медушевська пояснила, що вони викликалися до суду, але інформацією про те, чи отримали вони повістки, у суду немає. Представники прокуратури запропонували застосувати до свідків примусовий привід. У свою чергу, суддя прийняла рішення спочатку доручити Генпрокуратурі встановити місцезнаходження свідків.

Коментуючи це рішення суду, адвокат екс-міністра Олексій Баганець наголосив, що у суду не було підстав застосувати примусовий привід. "Вона (суддя, - ред.) пішла іншим шляхом, вона вирішила встановити точне місцезнаходження цих свідків, переконатися які в них адреси, щоб потім суд в установленому порядку міг викликати їх на засідання", - сказав адвокат.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини