RU

Засідання суду щодо заборони КПУ знову перенесено

04.09.2014, 12:23
Засідання суду щодо заборони КПУ знову перенесено - Фото
46ab470be0ad4cb1aea1c122e5c5dd9b.jpg
На 4 вересня в Окружному адміністративному суді міста Києва було призначено продовження попереднього розгляду справи за адміністративним позовом про заборону діяльності Комуністичної партії України. Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, засідання не відбулося у зв'язку з технічними причинами (відсутність світла), дата наступного засідання стане відома пізніше.

Нагадаємо, відповідний позов Мін'юсту та Укрдержреєстру був поданий 8 липня 2014 року. Позивачі звинувачують КПУ в здійсненні дій, спрямованих на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом; порушенні суверенітету і територіальної цілісності України; пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної ворожнечі; посяганні на права і свободи людини, також представники КПУ систематично звертаються із закликами до створення воєнізованих формувань.

Перше засідання Окружного адмінсуду відбулося 24 липня, на ньому позивачі підтримали свої позовні вимоги і повідомили, якими доказами будуть їх обгрунтовувати. Тоді в судовому засіданні було оголошено перерву до 14 серпня, під час якої була витребувана інформація від СБУ і ГПУ з кримінальних проваджень, які обгрунтували б позов про заборону Компартії. 14 серпня відбулося продовження попереднього розгляду справи, в ході якого було оголошено перерву.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини