Засідання суду над Тимошенко перенесли на 23 липня

10.07.2012, 10:49
Засідання суду над Тимошенко перенесли на 23 липня - Фото
Фото: byut.com.ua

Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з відсутністю на засіданні екс-прем'єра через стан здоров'я

В судовому засіданні щодо справи про фінансові порушення корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) відносно екс-прем'єра Юлії Тимошенко оголошена перерва до 23 липня.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, суд ухвалив дане рішення в зв'язку з відсутністю на засіданні екс-прем'єра через стан здоров'я.

Нагадаємо, на минулому засіданні суд доручив провести судово-медичну експертизу стану здоров'я Тимошенко, щоб з'ясувати, чи можна її транспортувати і чи здатна вона сприймати інформацію, але експерти не встигли підготувати висновок і попросили ще часу. Учора ввечері під лікарнею Укрзалізниці Харкова почалося пожвавлення: до стін клініки приїхали народні депутати, щоб перешкодити вивезти Тимошенко в суд. Народний депутат Андрій Кожем'якін заявив, що депутати з БЮТ-Батьківщини будуть до ранку чергувати в лікарні в Харкові практично в повному складі - "з метою недопущення протиправних дій".

Начальник Качанівської виправної колонії Іван Первушкін назвав провокацією дії народних депутатів, які заблокували входи між 8-м і 9-м поверхами лікарні. За словами Первушкіна, "депутати пішли на необгрунтовану провокацію", а що стосується Тимошенко, то її не будуть примусово доставляти в суд.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"