RU

Засідання робочої групи з питання Тимошенко в Раді зірвано

12.11.2013, 16:51
Засідання робочої групи з питання Тимошенко в Раді зірвано - Фото
8fc1eb1e48ca6a4801a12d3c8aa5d556.jpg
Засідання робочої групи, яка мала розробити законопроект, який вирішує питання виїзду Юлії Тимошенко на лікування за кордон, зірвано. Про це повідомляє comments.ua.

У перебігу двох годин учасники робочої групи обговорювали законопроект, підготовлений опозицією. При цьому представники Партії регіонів відзначали, що опозиція в цьому документі порушила домовленості, досягнуті вчора.

Після взаємних звинувачень у зриві підготовки документа, робоча група оголосила про перерву у своїй роботі до завтра.

Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська, фактично це означає кінець будь-яких переговорів. У той же час депутати від опозиції, Андрій Міщенко та Ірина Луценко повідомили про намір зареєструвати у парламенті законопроект, підготовлений опозицією, а також розглянути його завтра в Раді.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Для вирішення питання Тимошенко в Раді створена робоча група, яка має розробити законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини