RU

Засідання Ради закрито - не подано проект про лікування Тимошенко

13.11.2013, 11:39
Засідання Ради закрито - не подано проект про лікування Тимошенко - Фото
Володимир Рибак
Голова Верховної Ради Володимир Рибак після перерви і виступів депутатів закрив позачергове засідання парламенту - розглядати нічого, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Рибак зазначив, що робоча група по законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном не подала до парламенту узгодженого законопроекту. У той же час, до проектів законів про прокуратуру та про вибори подано стільки поправок, "що їх місяць потрібно буде розглядати в комітеті". Крім цього Рибак нагадав, що термін подачі поправок до цих двох законопроектах закінчується в п'ятницю, 15 листопада, о 18:00, і депутати не можуть бути позбавлені свого законного права подати зауваження до документа.

"Таким чином, з трьох питань, які ініційовані на позачерговому засіданні, два не можуть бути розглянуті, тому що до них подано дуже багато поправок, а третій ще не підготовлений робочою групою", - сказав Рибак і закрив пленарне засідання парламенту.

Нагадаємо, напередодні ввечері до Києва прилетіли керівники спостережної місії Європейського парламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський. В Європарламенті кажуть, що це "остання спроба" Кокса та Кваснєвського взяти участь у вирішенні питання Тимошенко. Сьогодні ж увечері Кокс і Кваснєвський повернуться до Брюсселя, де оприлюднять свої висновки щодо ситуації в Україні напередодні саміту у Вільнюсі. Від цих висновків буде залежати рішення ЄС про укладення асоціації з Україною.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Для вирішення питання Тимошенко в Раді створена робоча група, яка має розробити законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини