Засідання НАЗК не відбулося: не прийшли Радецький і Рябошапка

31.03.2017, 17:24
Засідання НАЗК не відбулося: не прийшли Радецький і Рябошапка - Фото
Фото: facebook.com/NAZKgov

На позачергове засідання, скликане головою агентства Наталією Корчак, не з'явилися її заступник і один з членів органу

Нацагентство з питань запобігання корупції в п'ятницю, 31 березня, не змогло зібратися на позачергове засідання: не з'явилися заступник голови НАЗК Руслан Радецький і член агентства Руслан Рябошапка. Засідання ініціювала глава НАЗК Наталія Корчак, повідомляє Українська правда.

До порядку денного засідання були включені питання визнання збоїв роботи реєстру поважною причиною для неподання декларацій до 1 квітня, висновки про моніторинг звітів партій і інші питання. Для того, щоб НАЗК могло приймати рішення, на засіданні має бути кворум з як мінімум трьох членів відомства.

Як повідомив член агентства Олександр Скопич, реєстр електронних декларацій останнім часом працює в штатному режимі. Чиновники, зобов'язані подати декларації до 1 квітня, вже подали 99 тисяч 774 декларації. З цієї категорії декларації не подали ще близько трьох тисяч осіб. Всього в системі вже зареєстровано 890 тисяч 301 щорічна декларація.

За словами Скопича, "динаміка заходів на сайт реєстру впала, тому всі декларанти, які повинні подати декларації до 1 квітня, можуть встигнути це зробити до кінця дня".

Читайте також: Сайт подачі електронних декларацій сьогодні "літає" - глава НАЗК

Раніше, 30 березня, один з ленів НАЗК Руслан Рябошапка, який  не з'явилися сьогодні на засідання членів НАЗК, заявив в Facebook про необхідність зміни керівника органу, що дозволить, на його думку, "реанімувати" агентство. За словами Рябошапки, Корчак втратила "вотум довіри як з боку уряду, так і з боку громадськості та міжнародних партнерів".

Сьогодні, 31 березня, глава НАЗК підтвердила, що не збирається подавати у відставку через проблеми в роботі сайту реєстру е-декларацій, оскільки не бачить для цього підстав.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы