RU

Засідання комітету з Тимошенко зірвано - регіонали не прийшли

04.11.2013, 15:16
Засідання комітету з Тимошенко зірвано - регіонали не прийшли - Фото
257bf93f4615fd08623a4d0fc2693e5c.jpg
Засідання комітету Верховної Ради із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який повинен був розглянути законопроекти про можливість лікування Юлії Тимошенко за кордоном, не відбудеться. Депутати від Партії регіонів не прийшли на засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, засідання парламентського комітетуо 14:00 не розпочалося. О 14:15 голова комітету, народний депутат Андрій Кожем'яякін нагадав, що відкрити засідання комітету він може тільки в тому випадку, якщо на ньому буде присутній більше половини членів. З необхідних дев'яти на засідання прийшло тільки сім. Не з'явилися депутати-регіоналиАртем Пшонка, Володимир Олійник, Дмитро Шенцев, Іван Ступак, Віталій Журавський, Геннадій Васильєв, Володимир Мисик, Артем Іллюк.

Кожем'якін підкреслив, що ще минулого тижня попередив усіх членів комітету про засідання, яке має відбутися 4 листопада, о 14:00, і заяви про те, що депутати не були належним чином поінформовані, назвав інсинуаціями. Проте, за його словами, засідання комітету не може бути відкрито. Так, на засіданні комітету дійшли автори законопроектів про лікування ув'язнених за кордоном Арсеній Яценюк, Сергій Мищенко та Анжеліка Лабунська.

Нагадаємо, що законопроект вноситься до сесійної зали після його розгляду комітетом. Без затвердження комітету законопроект може бути внесений до сесійної зали, тільки якщо комітет протягом місяця не розглядає законопроект.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини