RU

Засідання Ради закрито

24.10.2008, 13:32

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк відкрив і за кілька хвилин закрив пленарне засідання парламенту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, о 13:00 Голова ВР відкрив засідання Верховної Ради, у залі зареєструвалося 444 народних депутатів.

"Виявляється, відновили роботу парламенту для того, щоб його заблокувати, і цілий тиждень успішно ми перебуваємо в стадії блокування. І сьогодні була дуже неприємна ситуація, коли виявилося, що ще й заблоковано всі технічні засоби для голосування. Ми зараз зняли цю ситуацію, але так чинити не можна, м'яко кажучи", - сказав А. Яценюк.

Потім глава парламенту запропонував народним депутатам продовжити пленарну роботу ВР на наступний тиждень, і після результативного голосування закрив пленарне засідання ВР.

Нагадаємо, за проведення наступного тижня пленарних засідань Верховної Ради проголосувало 368 народних депутатів.

Нагадаємо також, що Президент дав народним депутатам кілька робочих днів, підписавши Указ про поновлення роботи Верховної Ради України VI скликання. Зокрема на порядку денному засідань Верховної Ради пропонується розглянути такі питання: прийняття Закону про гарантування вкладів фізосіб, Закон про стабілізаційний фонд, а також внесення змін до Закону про Держбюджет на 2008 рік. Крім того, ВР має розглянути так званий виборчий пакет законодавства, до якого увійдуть питання фінансування виборчої кампанії і розв'язання усіх юридичних питань щодо Закону України про вибори народних депутатів України.

Детальніше з картиною вчорашнього дня у ВР можна ознайомитися у матеріалі "Фабрика ганьби" >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини