RU

Зарубінський вважає ідею імпічменту Президента передчасною

10.10.2008, 10:00

Говорити про імпічмент Президента України Віктора Ющенка рано, оскільки невідоме розставляння сил в майбутній Верховній Раді. Так вважає член парламентської фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

Як повідомляє прес-служба Блоку Литвина, політик, відповідаючи на питання про підтримку ідеї одночасного проведення виборів до Верховної Ради і референдуму щодо довіри Президенту, заявив: "Для того щоб був підтриманий референдум, повинна бути пройдена важка процедура. Президент України повинен оголосити референдум або зі своєї ініціативи, або за вимогою трьох мільйонів громадян. Дуже б хотів подивитися, як Ющенко оголосить такий референдум. Бісмарк говорив так: "Дурість - це найбільший дар Божий, але не треба нею зловживати".

Крім того, парламентарій розповів про етапи проведення імпічменту: "Є декілька етапів, і на кожному з етапів повинні проголосувати 226 осіб, потім 300 осіб, а потім повинні проголосувати 3/4, тобто 337 осіб".

Нагадаємо, раніше лідер Комуністичної партії України (КПУ) Петро Симоненко заявив, що Верховна Рада повинна негайно почати процедуру імпічменту Президента.

Досьє на Олега Зарубінського >>>

Довідка про Блок Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини